Компанія

ТОВ "ЕНТЕХ УКРАЇНА"

МИ НЕ ПРОДАЄМО ОБЛАДНАННЯ, МИ ПРОПОНУЄМО І РЕАЛІЗУЄМО ВИСОКОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ В ОБЛАСТІ ЕНЕРГЕТИКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

ТОВ "ЕНТЕХ УКРАЇНА" інжинірингова компанія, яка займається реалізацією енергозберігаючих проектів із застосуванням компресорної техніки. Ми пропонуємо повний спектр послуг. Від постачання обладнання до проектів під ключ з сервісним обслуговуванням.

Ми пропонуємо повний спектр послуг. Від постачання обладнання до проектів під ключ. При реалізації об'єктів ключовим завданням для нас є зниження енерговитрат, скорочення експлуатаційних витрат, підвищення надійності роботи підприємства. Що зрештою обов'язково призводить до зниження собівартості продукції та підвищення її конкурентності.

Спеціалізація компанії – постачання компресорних установок та холодильного обладнання, систем підготовки стисненого повітря, а також запчастин та витратних матеріалів до них.

Представництва компанії працюють у великих містах України – у Дніпрі, Києві, Львові, Харкові та Миколаєві, забезпечуючи негайне реагування на запити клієнта. Інженери сервісної служби проходять щорічне навчання на заводі виробника. Працюють із професійним інструментом. Час реагування мобільних сервісних бригад трохи більше 24 годин.

Офіційний представник світових компаній України. Наші партнери – це виробники високоякісного, надійного та енергоефективного обладнання:

  • SCR, Anest Iwata – гвинтові компресори
  • CompAir – гвинтові стаціонарні та пересувні компресори
  • Hydrovane – роторно-пластинчасті компресори
  • Reavell – поршневі компресори високого тиску

У списку наших клієнтів понад 300 підприємств у всіх регіонах та галузях України