ТОВ «Ентех Україна» – інжинірингова компанія на ринку України, що займається реалізацією енергозберігаючих проектів із застосуванням холодильної та компресорної техніки.

 

Ми пропонуємо проекти під ключ для вирішення завдань в отриманні мінімальної собівартості продукції, що випускається, скороченні експлуатаційних витрат, підвищенні ефективності наявних систем підприємств.

Спеціалізація компанії – поставка компресорних установок і холодильного обладнання, систем підготовки стисненого повітря, а також запчастин і витратних матеріалів до них.

Наша команда надає повний спектр послуг починаючи від консультацій з підбору енергетичного обладнання, проектування, введення в експлуатацію, монтажу, закінчуючи сервісним та післягарантійним обслуговуванням.

Представництва компанії працюють у великих містах України – в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові та Миколаєві, забезпечуючи негайне реагування на запит клієнта. Інженери сервісної служби проходять щорічне навчання на заводі виробника. Працюють з професійним інструментом. Час реагування мобільних сервісних бригад не більше 24 годин.

 

Офіційний представник світових компаній в Україні. Наші партнери – це виробники високоякісного, надійного та енергоефективного обладнання:

  • CompAir – гвинтові стаціонарні та пересувні компресори;
  • Hydrovane – роторно-пластинчасті компресори;
  • Reavell – поршневі компресори високого тиску.

 

В числі наших клієнтів понад 300 підприємств зі всіх регіонів і галузей України. Ми завоювали довіру великих підприємств, вирішуючи питання подачі стисненого повітря в різних промислових галузях, зокрема: металургії, деревообробці, гірничодобувній, целюлозно-паперовій промисловості, піско-дрібоструменній обробці, фарбуванні, поліграфії, харчовій промисловісті, виробництві ПЕТ-тари, пиво-безалкогольній промисловісті та багатьох інших.

 

МИ НЕ ПРОДАЄМО ОБЛАДНАННЯ, МИ ПРОПОНУЄМО ТА

РЕАЛІЗУЄМО ВИСОКОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ В

ОБЛАСТІ ЕНЕРГЕТИКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ