Two_WorkersТОВ «Ентех Україна» – інжинірингова компанія на ринку України, що займається реалізацією енергозберігаючих проектів із застосуванням холодильної та компресорної техніки.

Ми пропонуємо повний спектр послуг. Від поставки обладнання до проектів під ключ. При реалізації об’єктів ключовим завданням для нас є зниження енерговитрат, скорочення експлуатаційних витрат, підвищення надійності роботи підприємства. Що в кінцевому рахунку обов’язково призводить до зниження собівартості продукції та підвищення її конкурентності.

Спеціалізація компанії – поставка компресорних установок і холодильного обладнання, систем підготовки стисненого повітря, а також запчастин і витратних матеріалів до них.

Наша команда надає повний спектр послуг починаючи від консультацій з підбору енергетичного обладнання, проектування, введення в експлуатацію, монтажу, закінчуючи сервісним та післягарантійним обслуговуванням.

Представництва компанії працюють у великих містах України – в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові та Миколаєві, забезпечуючи негайне реагування на запит клієнта. Інженери сервісної служби проходять щорічне навчання на заводі виробника. Працюють з професійним інструментом. Час реагування мобільних сервісних бригад не більше 24 годин.

 

Офіційний представник світових компаній в Україні. Наші партнери – це виробники високоякісного, надійного та енергоефективного обладнання:

  • SCR, Anest Iwata – гвинтові компресори;
  • CompAir – гвинтові стаціонарні та пересувні компресори;
  • Hydrovane – роторно-пластинчасті компресори;
  • Reavell – поршневі компресори високого тиску.

 

В числі наших клієнтів понад 300 підприємств зі всіх регіонів і галузей України. Ми завоювали довіру великих підприємств, вирішуючи питання подачі стисненого повітря в різних промислових галузях, зокрема: металургії, деревообробці, гірничодобувній, целюлозно-паперовій промисловості, піско-дрібоструменній обробці, фарбуванні, поліграфії, харчовій промисловісті, виробництві ПЕТ-тари, пиво-безалкогольній промисловісті та багатьох інших.

frontpage-image3

МИ НЕ ПРОДАЄМО ОБЛАДНАННЯ, МИ ПРОПОНУЄМО ТА

РЕАЛІЗУЄМО ВИСОКОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ В

ОБЛАСТІ ЕНЕРГЕТИКИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ